Zveřejňujeme časový plán letošního jarmarku. Těšíme se na Vás!

Na 26. Soboteckém jarmarku a festivalu řemesel zazpívá devítinásobná držitelka Zlatého slavíka

 
Devět Zlatých slavíků získala zpěvačka, která vystoupí na dvacátém šestém Soboteckém jarmarku a festivalu řemesel. Její hity jako Maluj zase obrázky, Je naprosto nezbytné, Mimořádná linka, Já se vznáším nebo Duhová víla zdomácněly napříč generacemi. Návštěvníci letošního ročníku tradiční sobotecké akce si v sobotu užijí vystoupení držitelky diamantové desky od Supraphonu Hany Zagorové. „O vystoupení paní Zagorové jsme usilovali již několik let a jsme rádi, že právě Sobotka bude jediným místem, kde o letošních prázdninách zazpívá,” vysvětluje za organizátory Dana Vejnárková.
 
To ale není jediný zajímavý bod programu, na který se můžou návštěvníci 22. a 23. srpna tešit. Na soboteckém náměstí vystoupí také známé rockové kapely Argema a Komunál, oblíbený písničkách a kytarista Xavier Baumaxa nebo například The Beatles Veteran club. Starší generaci udělá jistě radost Harmonikové duo manželů Pospíšilových.Večer roztančí mimo jiné Kroky Michala Davida. „Program navazuje na loňský úspěšný ročník  v rytmu osmdesátých let, proto třeba rocková legenda Argema,” dodává Dana Vejnárková.
 
Návštěvníci ani letos nepřijou o oblíbený trh s tradičními řemeslnými výrobky. Budou se ale moct také přiučit nejrůznějším dovednostem na workshopech pro veřejnost. Program již tradičně zabaví i děti, a to v divadélku s pohádkami či s kouzelníkem. 
 
 
26. Sobotecký jarmark a festival řemesel
22. - 23. 8. 2014
Sobotka, Český ráj
www.sobotecky-jarmark.cz
vstupné: pátek 50 Kč, sobota 80 Kč, oba dny 100 Kč, ZTP a děti do 120 cm zdarma